Oficialus Sasha Son fanų klubas
Sveiki atvykę į Saša Son FC!!
Tai oficialus fanų klubas, kuriame galėsite pabendrauti su šio fanų klubo nariais, net ir su pačiu Saša!!
Turėsite galimybę išmokti Dimos dainų žodžius, pasigrožėti jo nuotraukomis ir video.
Norėdami užsiregistruoti spauskite mygtuką ''Registruotis''
Gero laiko !!! ( :

Oficialus Sasha Son fanų klubas
Sveiki atvykę į Saša Son FC!!
Tai oficialus fanų klubas, kuriame galėsite pabendrauti su šio fanų klubo nariais, net ir su pačiu Saša!!
Turėsite galimybę išmokti Dimos dainų žodžius, pasigrožėti jo nuotraukomis ir video.
Norėdami užsiregistruoti spauskite mygtuką ''Registruotis''
Gero laiko !!! ( :

Oficialus Sasha Son fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Sasha Son fanų klubas

Oficialus Sasha son FC
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti
Affiliates
free forum

Rugsėjis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

 

 Sasha Son: Jei likčiau paskutinis „Eurovizijoje“, nebūčiau pirmas toks iš Lietuvos

Go down 
AutoriusPranešimas
3milija
Admin
3milija


Pranešimų skaičius : 22
Points : 63
Join date : 2009-05-19
Miestas : N.A

Sasha Son: Jei likčiau paskutinis „Eurovizijoje“, nebūčiau pirmas toks iš Lietuvos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sasha Son: Jei likčiau paskutinis „Eurovizijoje“, nebūčiau pirmas toks iš Lietuvos   Sasha Son: Jei likčiau paskutinis „Eurovizijoje“, nebūčiau pirmas toks iš Lietuvos EmptyŠt. 23 05 2009, 00:41

Be artimųjų, kurie palaikė Dimą tiesioginės transliacijos metu televizijoje, jis sulaukė ir per penkiasdešimt sms žinučių iš įvairių draugų, pažįstamų ir giminaičių, kai paaiškėjo, jog būtent jis važiuos į

Be artimųjų, kurie palaikė Dimą tiesioginės transliacijos metu televizijoje, jis sulaukė ir per penkiasdešimt sms žinučių iš įvairių draugų, pažįstamų ir giminaičių, kai paaiškėjo, jog būtent jis važiuos į „Euroviziją“. Balsavusieji ir palaikiusieji Dimą šokinėjo iš džiaugsmo, tačiau neišvengiamai buvo ir tokių, kurie netikėjo ir nenorėjo jo pergalės.

Ar nebijo Sasha Son priešiškos tautiečių reakcijos, jei jam nepavyktų iškovoti garbingos vietos „Eurovizijoje“? „Aišku, yra kažkoks jaudulys, bet nuo to nepabėgsi, jei „Eurovizijoje“ užimčiau paskutinę vietą, būčiau ne pirmas toks iš Lietuvos“, – šypsosi Sasha Son. Vaikinas mano, kad tie, kurie jį palaikė iki šiol, palaikys ir toliau, nepaisant to, kokią vietą jis užims „Eurovizijoje“, o tie, kurie jo nepalaikė ir bus didžiausi kritikai, jei laimė „Eurovizijoje“ nenusišypsos.

Vis dėlto jaudulys ir nerimas dėl to, kokią vietą užims gegužės mėnesį vyksiančiame konkurse, nekankina atlikėjo. Anot jo, svarbiausia jam gerai pasirodyti ir jau dabar jis pažada, kad padarys viską, jog pasirodytų geriausiai.

Dar iki konkurso Dima žada populiarinti savo dainą, kad ne tik Lietuva, bet ir Europa jau būtų ją girdėjusi ir galėtų niūniuoti kartu su juo. Rusiškąją „Pasiklydusio žmogaus“ versiją Sasha Son žada pasiūlyti „Russkoje Radio, o anglišką ar rusišką versiją sudainuoti ne vienoje Europos šalyje. Neseniai Sasha Son sulaukė pasiūlymo koncertuoti Amsterdame, jau numatyti koncertai Dubline, Londone, Latvijoje ir Estijoje.

Taip ir skleis savo muzikinę idėją atlikėjas po visą Europą, tiesa, kokią vis dėlto dainos versiją išgirsime „Eurovizijoje“, Dima dar nėra apsisprendęs – tikriausiai tai bus angliškoji versija pavadinimu „Love“, tačiau tai dar ne oficialus sprendimas.

Nepaisant to, kokia kalba Sasha Son uždainuos Maskvoje, dainos idėja nesikeis – ji kalbės apie tai, kad reikia siekti savo tikslo, nebijoti ir mokytis iš kitų klaidų. Anot atlikėjo, šios dainos tematika labai tinkama dabartinei ekonominei situacijai, nes daugelis žmonių jaučiasi pasiklydę ir nesaugūs: „Visi mes būname pasiklydę – vaikai mokykloje, suaugusieji darbe. Bet aš dainuoju apie tai, kad nereikia pasiduoti.“

Sasha Son tikisi, kad Europa supras jo idėją ir tam nereikia šou ar blizgučių: „Sakoma, kad „Eurovizija yra blizgučių konkursas, bet aš manau, kad jei yra gera daina ir geras vokalas, to įspūdingo šou nebūtinai reikia. Juo labiau, kad kartais pats šou gali užgožti dainą.“

Sasha Son yra pasiruošęs užkariauti Europos melomanų širdis, nes pasitiki savo jėgomis ir tiki sėkme. „Jei nepasitikėčiau savo jėgomis – nedalyvaučiau konkurse.

Pasitikėjimo man davė įvertinimas „Dainų dainoje“, taip pat nemažai pasitikėjimo pridėjo SONY BMG (muzikos įrašų kompanija – KLUBAS.LT past.) pasiūlymas dėl kontrakto. Juk su šia įrašų kompanija dirbo ir George‘as Michaelas ir Whitney Houston, o pasiūlė ir man. Tik tada kvailas buvau, nes nenorėjau dainuoti popso.“„Euroviziją“. Balsavusieji ir palaikiusieji Dimą šokinėjo iš džiaugsmo, tačiau neišvengiamai buvo ir tokių, kurie netikėjo ir nenorėjo jo pergalės.

Ar nebijo Sasha Son priešiškos tautiečių reakcijos, jei jam nepavyktų iškovoti garbingos vietos „Eurovizijoje“? „Aišku, yra kažkoks jaudulys, bet nuo to nepabėgsi, jei „Eurovizijoje“ užimčiau paskutinę vietą, būčiau ne pirmas toks iš Lietuvos“, – šypsosi Sasha Son. Vaikinas mano, kad tie, kurie jį palaikė iki šiol, palaikys ir toliau, nepaisant to, kokią vietą jis užims „Eurovizijoje“, o tie, kurie jo nepalaikė ir bus didžiausi kritikai, jei laimė „Eurovizijoje“ nenusišypsos.

Vis dėlto jaudulys ir nerimas dėl to, kokią vietą užims gegužės mėnesį vyksiančiame konkurse, nekankina atlikėjo. Anot jo, svarbiausia jam gerai pasirodyti ir jau dabar jis pažada, kad padarys viską, jog pasirodytų geriausiai.

Dar iki konkurso Dima žada populiarinti savo dainą, kad ne tik Lietuva, bet ir Europa jau būtų ją girdėjusi ir galėtų niūniuoti kartu su juo. Rusiškąją „Pasiklydusio žmogaus“ versiją Sasha Son žada pasiūlyti „Russkoje Radio, o anglišką ar rusišką versiją sudainuoti ne vienoje Europos šalyje. Neseniai Sasha Son sulaukė pasiūlymo koncertuoti Amsterdame, jau numatyti koncertai Dubline, Londone, Latvijoje ir Estijoje.

Taip ir skleis savo muzikinę idėją atlikėjas po visą Europą, tiesa, kokią vis dėlto dainos versiją išgirsime „Eurovizijoje“, Dima dar nėra apsisprendęs – tikriausiai tai bus angliškoji versija pavadinimu „Love“, tačiau tai dar ne oficialus sprendimas.

Nepaisant to, kokia kalba Sasha Son uždainuos Maskvoje, dainos idėja nesikeis – ji kalbės apie tai, kad reikia siekti savo tikslo, nebijoti ir mokytis iš kitų klaidų. Anot atlikėjo, šios dainos tematika labai tinkama dabartinei ekonominei situacijai, nes daugelis žmonių jaučiasi pasiklydę ir nesaugūs: „Visi mes būname pasiklydę – vaikai mokykloje, suaugusieji darbe. Bet aš dainuoju apie tai, kad nereikia pasiduoti.“

Sasha Son tikisi, kad Europa supras jo idėją ir tam nereikia šou ar blizgučių: „Sakoma, kad „Eurovizija yra blizgučių konkursas, bet aš manau, kad jei yra gera daina ir geras vokalas, to įspūdingo šou nebūtinai reikia. Juo labiau, kad kartais pats šou gali užgožti dainą.“

Sasha Son yra pasiruošęs užkariauti Europos melomanų širdis, nes pasitiki savo jėgomis ir tiki sėkme. „Jei nepasitikėčiau savo jėgomis – nedalyvaučiau konkurse.

Pasitikėjimo man davė įvertinimas „Dainų dainoje“, taip pat nemažai pasitikėjimo pridėjo SONY BMG (muzikos įrašų kompanija – KLUBAS.LT past.) pasiūlymas dėl kontrakto. Juk su šia įrašų kompanija dirbo ir George‘as Michaelas ir Whitney Houston, o pasiūlė ir man. Tik tada kvailas buvau, nes nenorėjau dainuoti popso.“
Atgal į viršų Go down
https://sashason.forumlt.com
 
Sasha Son: Jei likčiau paskutinis „Eurovizijoje“, nebūčiau pirmas toks iš Lietuvos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dėl ko pykstasi su drauge Sasha Son?
» „Eurovizijai“ skirtoje Sasha Son dainos versijoje žodis „love“ ištariamas 34 kartus

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Sasha Son fanų klubas :: Sasha Son :: Straipsniai-
Pereiti į: